top of page

Ponuka služieb

Ponúkam grafické služby a animovanú tvorbu pre širokú verejnosť. A to konkrétne pre podnikateľov a

firmy pre komerčné účely, ale aj pre zákazníkov, ktorí majú záujem o grafiku a ilustrácie pre osobné účely.

V rámci animovanej tvorby ponúkam personalizované ilustrácie, animácie, portréty, povrchové dizajny na potlač a modernú kaligrafiu - krasopis. Čo sa týka grafického dizajnu, ponúkam široké portfólium služieb,

a to od propagačnej grafiky, firemnú identitu, až po grafiku pre sociálne siete a weby.

Ak máte záujem o moje služby, neváhajte ma kontaktovať!

01

Ilustrácie a animácie

Venujem sa tvorbe personalizovaných ilustrácií na zákazku rôznymi technikami podľa požiadaviek. Taktiež vytváram kreatívne a estetické animácie

a animované ilustrácie. 

04

Krasopis

Krasopis - hand lettering, je moderná forma kaligrafie, ktorá je zároveň aj ilustráciou. Tvorím aj takéto spojenie ilustrácie a písma, ktoré sa vyníma na rôznych platformách a dizajnoch.

02

Dizajny na potlače

Tvorím originálne povrchové dizajny, ktoré sú určené na vytlačenie alebo nanesenie na akýkoľvek povrch. Takéto dizajny a vzory majú nekonečné využitie.

05

Propagačná grafika

Vytváram originálnu propagačnú grafiku, a to od grafiky pre marketing, cez vizitky, reklamné a darčekové predmety, až po ilustrácie a animácie pre propagačné účely.

03

Portréty

Vytváram personalizované portréty podľa fotografie. Stačí mi zaslať fotografiu osoby, podľa ktorej vytvorím portrét spolu s požiadavkami - farba, vzhľad a rozmer.

06

Vizuál a dizajn

Tvorím vizuály a dizajny pre podnikateľov a firmy podľa požiadaviek. A to od firemnej identity, až po grafické a obsahové práce pre sociálne siete a weby.

bottom of page